فراپاچینوهای استارباکس برای روز ولنتاین

غذا و آشپزی 1399/11/13 22:52:51
فراپاچینوهای استارباکس برای روز ولنتاین
برای مجردها، یا زوج‌های قهوه دوست و تمام باریستاهای قهار، استارباکس، منوی جدیدی را باز کرده است؛ فراپاچینوهای روز ولنتاین!

منوی مخفی فراپاچینوهای ولنتاین استارباکس 


ممکن است بیرون یخبندان باشد، اما آیا واقعاً این سرما بر روی نوشیدنی فراپاچینو هم تاثیری دارد؟ گذشته از این حرفها برای داشتن یک کمدی رمانتیک بد نیست!

برای تمام مجردها (و زوج های قهوه دوست)، استارباکس پیشنهاد خوبی دارد. 

تونی آگیلار، که در یکی از شعبه های مجاز استارباکس در توسان کار می‌کند، چند نوشیدنی جدید روز ولنتاین را که با تم آن روز همخوانی دارند، به ما معرفی می کند. آنها خلاقیت‌های خود را در نمونه‌هایی از فراپاچینو به کار بردند و به سرعت مورد استقبال قرار گرفتند. مشتریان، نوشیدنی ها را با نام در فروشگاه سفارش دادند. آگیلار می گوید: "در واقع از میزان محبوبیت آنها و استقبال مردم تعجب کردم."

آگیلار فرمول‌های فروشگاه خود را به اشتراک گذاشته، و آنها کاملاً خوشمزه به نظر می رسند. برای آگاهی از طرز تهیه این نوشیدنی‌های مخصوص ولنتاین، با مجله اینترنتی بیننده، همراه شوید.

 

  • فراپاچینوی ولنتاین

فراپاچینو ولنتاین
فراپاچینو ولنتاین

 
توت فرنگی و کریم فراپاچینو (فراپاچینو بدون قهوه) با مقداری پمپ تمشک برای ایجاد رنگ صورتی پررنگ، دانه وانیل در وسط و شاه توت روی آن درست می شود با روکشی از خامه همزده.

 

  • فراپاچینوی لوبیای عشق 

فراپاچینوی لوبیای عشق 
فراپاچینوی لوبیای عشق 

 
فراپاچینوی وانیلی با پمپ‌های تمشک که روی آن با خامه زده شده تمشک و تراشه‌های فرفری شکلات‌ تزئین شده، این نوشیدنی خوشمزه را می‌سازد.

 

  • فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا

فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا
فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا

 
آلو جاوا میوه ای است شبیه اقطی سیاه و بلوبری است، از خانواده توت‌ها. این فراپاچینو از فراپاچینو جاوا چیپ با روکشی از خامه زده شده تمشک بر روی آن درست می شود.
جاوا چیپ، همان خرده‌های جاوا است.

به گفته سخنگوی استارباکس، با بیش از 36000 روش مختلف می‌توانید فراپاچینو دلخواه خود را هنگام تهیه موادی مانند شیر، شربت و مواد افزودنی برای تزیین تهیه کنید. 
اما وقتی وارد کافی شاپ شدید، مستقیما فراپاچینو وانیلی سفارش ندهید، زیرا احتمال دارد باریستا شما طرز تهیه آن را بلد نباشد. "اگر مشتریان مایلند نوشیدنی ای سفارش دهند كه در فهرست منوی آنها درج نشده باشد، ما به آنها توصیه می كنیم كه از دستور العمل آن آگاهی داشته باشند تا باریستا بتواند برای آنها یک نوشیدنی عالی تهیه كند."

 

 

 

 

 

 


منبع: Yahoo! life

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
ترافل موزی کاراملی
ترافل موزی کاراملی

نوعی بیسکویت توپی کاراملی موزی با روکش شکلات

غذا و آشپزی 1399/10/08 مشاهده مطلب

لاته زردچوبه یا شیر طلایی
لاته زردچوبه یا شیر طلایی

شیر طلایی (گلدن میلک) یا لاته زردچوبه، یک نوشیدنی گرم و آرام بخش با ترکیبات غذایی فوق العاده است. گرمی است و در این روزهای سرد می چسبد.

غذا و آشپزی 1399/10/28 مشاهده مطلب

اسموتی شیر بادام
اسموتی شیر بادام

این اسموتی شیر بادام بسیارغلیظ و خامه ای است. باور نمی کنید که بدون لبنیات یا شکر درست شود! برای صبحانه هم بسیار مناسب است.

غذا و آشپزی 1399/11/10 مشاهده مطلب

قلبهای سیب زمینی سوخاری با سیر و پارمسان
قلبهای سیب زمینی سوخاری با سیر و پارمسان

عشق را فراموش کنید، تمام آنچه شما در روز ولنتاین به آن احتیاج دارید این قلبهای برشته شده سیب زمینی است.

غذا و آشپزی 1399/11/26 مشاهده مطلب

چیزکیک پفی نیویورکی
چیزکیک پفی نیویورکی

چیز کیک دسر مورد علاقه خیلی هاست و این مقاله طرز تهیه یک چیز کیک نیویورکی کاملا متفاوت و شگفت انگیز با بافتی نرم و یکدست و خامه ای بدون لایه را آموزش می دهد.

غذا و آشپزی 1399/11/29 مشاهده مطلب

شیرینی پاریس برست
شیرینی پاریس برست

پاریس برست یکی از شیرینی های بین المللی و از معروف ترین شیرینی های فرانسه است و مورد پسند خیلی از نون خامه ای خورهای خودمان. پس با ما همراه باشید.

غذا و آشپزی 1399/12/05 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید