فراپاچینوهای استارباکس برای روز ولنتاین

غذا و آشپزی 1399/11/13 22:52:51
فراپاچینوهای استارباکس برای روز ولنتاین
برای مجردها، یا زوج‌های قهوه دوست و تمام باریستاهای قهار، استارباکس، منوی جدیدی را باز کرده است؛ فراپاچینوهای روز ولنتاین!

منوی مخفی فراپاچینوهای ولنتاین استارباکس 


ممکن است بیرون یخبندان باشد، اما آیا واقعاً این سرما بر روی نوشیدنی فراپاچینو هم تاثیری دارد؟ گذشته از این حرفها برای داشتن یک کمدی رمانتیک بد نیست!

برای تمام مجردها (و زوج های قهوه دوست)، استارباکس پیشنهاد خوبی دارد. 

تونی آگیلار، که در یکی از شعبه های مجاز استارباکس در توسان کار می‌کند، چند نوشیدنی جدید روز ولنتاین را که با تم آن روز همخوانی دارند، به ما معرفی می کند. آنها خلاقیت‌های خود را در نمونه‌هایی از فراپاچینو به کار بردند و به سرعت مورد استقبال قرار گرفتند. مشتریان، نوشیدنی ها را با نام در فروشگاه سفارش دادند. آگیلار می گوید: "در واقع از میزان محبوبیت آنها و استقبال مردم تعجب کردم."

آگیلار فرمول‌های فروشگاه خود را به اشتراک گذاشته، و آنها کاملاً خوشمزه به نظر می رسند. برای آگاهی از طرز تهیه این نوشیدنی‌های مخصوص ولنتاین، با مجله اینترنتی بیننده، همراه شوید.

 

  • فراپاچینوی ولنتاین

فراپاچینو ولنتاین
فراپاچینو ولنتاین
 

 
توت فرنگی و کریم فراپاچینو (فراپاچینو بدون قهوه) با مقداری پمپ تمشک برای ایجاد رنگ صورتی پررنگ، دانه وانیل در وسط و شاه توت روی آن درست می شود با روکشی از خامه همزده.

 

  • فراپاچینوی لوبیای عشق 

فراپاچینوی لوبیای عشق 
فراپاچینوی لوبیای عشق 
 

 
فراپاچینوی وانیلی با پمپ‌های تمشک که روی آن با خامه زده شده تمشک و تراشه‌های فرفری شکلات‌ تزئین شده، این نوشیدنی خوشمزه را می‌سازد.

 

  • فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا

فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا
فراپاچینوی مُمبین یا آلو جاوا
 

 
آلو جاوا میوه ای است شبیه اقطی سیاه و بلوبری است، از خانواده توت‌ها. این فراپاچینو از فراپاچینو جاوا چیپ با روکشی از خامه زده شده تمشک بر روی آن درست می شود.
جاوا چیپ، همان خرده‌های جاوا است.

به گفته سخنگوی استارباکس، با بیش از 36000 روش مختلف می‌توانید فراپاچینو دلخواه خود را هنگام تهیه موادی مانند شیر، شربت و مواد افزودنی برای تزیین تهیه کنید. 
اما وقتی وارد کافی شاپ شدید، مستقیما فراپاچینو وانیلی سفارش ندهید، زیرا احتمال دارد باریستا شما طرز تهیه آن را بلد نباشد. "اگر مشتریان مایلند نوشیدنی ای سفارش دهند كه در فهرست منوی آنها درج نشده باشد، ما به آنها توصیه می كنیم كه از دستور العمل آن آگاهی داشته باشند تا باریستا بتواند برای آنها یک نوشیدنی عالی تهیه كند."

 

 

 

 

 

 


منبع: Yahoo! life

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
پنج نوشیدنی خنک بر پایه قهوه
پنج نوشیدنی خنک بر پایه قهوه

در این بخش با پنج نوع نوشیدنی خنک بر پایه قهوه آشنا می‌شوید که در منوی کافه‌ها پیدا می شوند! برای خود و اعضای خانواده خود درست کنید و لذتش را ببرید!

غذا و آشپزی 1399/10/11 مشاهده مطلب

کیک رویایی کرپ وانیلی
کیک رویایی کرپ وانیلی

این کیک لایه‌ای شامل لایه‌هایی از کرپ فرانسوی است که هر لایه با لایه‌ای از خامه ماسکارپونه وانیلی پرشده است.

غذا و آشپزی 1399/11/21 مشاهده مطلب

طرز تهیه مرغ پارسلیز با ماکارونی
طرز تهیه مرغ پارسلیز با ماکارونی

این فیله ها براحتی مزه دارشده و بسیار خوشمزه است و براحتی در خانه تهیه میشود

غذا و آشپزی 1400/01/09 مشاهده مطلب

شیر جو دوسر یا شیر بادام؟ کدام بهتر است؟
شیر جو دوسر یا شیر بادام؟ کدام بهتر است؟

همانطور که می دونید، شیر لبنی با معده و دستگاه گوارش همه سازگاری نداره.شیرهای گیاهی مانند شیر جو دوسر و شیر بادام می توانند جایگزین مقوی برای شیر لبنی باشند.

غذا و آشپزی 1400/04/22 مشاهده مطلب

عوارض جانبی و پنهان خوردن آناناس
عوارض جانبی و پنهان خوردن آناناس

اگر عاشق آناناس هستید، ممکن است از تأثیراتی که آناناس می تواند بر سلامت کلی شما بگذارد، شگفت زده شوید. بعضی از آنها خوب و برخی جای بحث دارند.

غذا و آشپزی 1400/07/10 مشاهده مطلب

نان ابر و بادی کدو حلوایی با پنیر خامه ای
نان ابر و بادی کدو حلوایی با پنیر خامه ای

در این نان ابر و بادی کدو حلوایی دارچینی با پنیر خامه ای از کره کدو حلوایی استفاده شده که طرز تهیه آن هم در این مقاله آورده شده است.

غذا و آشپزی 1400/08/04 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید