نحوه به اشتراک‌گذاری داده‌ها از سوی واتس‌اپ با فیسبوک

نحوه به اشتراک‌گذاری داده‌ها از سوی واتس‌اپ با فیسبوک
واتس‌اپ سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به‌روز کرده و در آن بخشی را توضیح می‌دهد که چگونه داده‌ها را با سایر برندهای فیسبوک مانند اینستاگرام به اشتراک می گذارد!

 اشتراک‌گذاری داده‌ها از واتس‌اپ به فیسبوک

 

در این مقاله از «مجله اینترنتی بیننده»، نحوه به اشتراک‌گذاری داده‌های شما از سوی واتس‌اپ را با برندهای تجاری دیگر فیسبوک آورده ایم!

واتس‌اپ، سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کرده است تا نشان دهد چگونه داده ها را با برند های تجاری فیسبوک به اشتراک می‌گذارد.
این اشتراک گذاری بیشتر به منظور کمک به یکپارچگی و ایمنی است. همچنین به بهبود سیستم های پشت صحنه نیز کمک می کند.


آیا می خواهید بدانید که واتس‌اپ چگونه اطلاعات را با همزاد خودش، فیسبوک، به اشتراک می گذارد؟


غول پیام رسان، واتس‌اپ، از توضیح این مسئله خوشحال است. واتساپ سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کرده و در آن بخشی را توضیح می‌دهد که چگونه داده‌ها را با سایر برندهای فیسبوک مانند اینستاگرام Instagram به اشتراک می گذارد.

همانطور که تصور می کنید، واتس‌اپ عمدتا داده‌هایی را به خاطر راحتی و امنیت به اشتراک می گذارد. این امر برای بهبود "تجربیات" شما با سایر خدمات فیسبوک، مانند پیشنهاد دوستان و محتوا، شخصی سازی ویژگی ها و کمک به شما در خرید مفید می باشد. به عنوان مثال، می توانید برای تکمیل تراکنش ها، به حساب Facebook Pay خود متصل شوید یا با دوستانتان در دستگاه های پورتال فیسبوک گپ بزنید و چت کنید.

دستگاه های پورتال فیسبوک
دستگاه های پورتال فیسبوک
 

 

البته سایر اتصال‌ها حیاتی ترند. آنها به "ایمنی، امنیت و یکپارچگی"، مانند برخورد با سوء استفاده و هرزنامه (Spam) کمک می کنند. آنها همچنین به واتس‌اپ کمک می کنند تا زیرساخت‌ها و سیستم های تحویل خود را بهبود بخشد. به شما نیز کمک می کند تا چگونگی عملکرد سرویس ها و سایر محصولات فیسبوک را درک کنید.

در بخش جدید حریم خصوصی واتس‌اپ جزئیات زیادی وجود ندارد، اما هیچ افشاگری تکان دهنده ای نیز وجود ندارد. سرویس چت، عملکردی را که احتمالاً انتظار دارید ارائه می‌دهد. هنوز هم، یادآوری می شود که واتس‌اپ تنها بخشی از اکوسیستم بزرگتر فیسبوک است و داده های شما لزوماً در سرویس باقی نمی مانند - لازم به ذکر است، حتی اگر داده های شما جای دوری هم نروند.

واتس‌اپ
واتس‌اپ
 

 


منبع:

 Android Authority

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
اشتباهات رایج مربوط به سئو در اینستاگرام
اشتباهات رایج مربوط به سئو در اینستاگرام

به نظر می رسد انجام سئو برای صفحات اینستاگرام آسان باشد، اما بسیاری از صاحبان مشاغل هنگام بهینه سازی پروفایل خود، چندین اشتباه معمول انجام می دهند!!!

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/10/21 مشاهده مطلب

سیگنال یا واتس‌اپ؟
سیگنال یا واتس‌اپ؟

حتما این روزها متوجه آپ‌دیت جدید واتس‌اپ، ادغامش با نرم‌افزار فیسبوک و همچنین معرفی سیگنال شده‌اید. حال چرا بهتر است به جای واتس‌اپ از سیگنال استفاده کنیم؟

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/10/25 مشاهده مطلب

پروتکل رمزگذاری سیگنال چیست؟
پروتکل رمزگذاری سیگنال چیست؟

از آنجا که پروتکل سیگنال به استاندارد صنعت تبدیل می شود، لازم است بدانید که چه چیزی آن را از سایر سیستم های پیام رسان رمزگذاری شده مبدا به مقصد جدا می کند.

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/10/27 مشاهده مطلب

ارسال پیامک با سیگنال به عنوان برنامه پیش‌فرض
ارسال پیامک با سیگنال به عنوان برنامه پیش‌فرض

در این مقاله می خواهیم روش تنظیم سیگنال به عنوان برنامه پیش‌فرض پیام کوتاه دستگاه خود را یاد بگیریم و بدانیم آیا این روش از امنیت لازم برخوردار است یا خیر؟

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/11/01 مشاهده مطلب

نکاتی مهم برای ایجاد CTA های بهتر
نکاتی مهم برای ایجاد CTA های بهتر

آیا می خواهید کسی محصول شما را بخرد؟ با شما تماس بگیرد یا در مورد کارتان بیشتر بخواند؟ پس شما به یک فراخوان قوی برای اقدام نیاز دارید!

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/11/28 مشاهده مطلب

وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی سایت از صفر؟
وردپرس بهتر است یا برنامه نویسی سایت از صفر؟

می دانید که به طور کلی برای مدیریت یا طراحی سایت دو راه پیش رو دارید، یا از روش آسان تر که همان سیستم مدیریت محتواست استفاده کنید یا اینکه سایت را از صفر ...

نرم افزار و برنامه نویسی 1400/08/29 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید