نجات زندگی با روی آوردن به چای

ورزش و سلامتی 1401/06/23 19:21:19
نجات زندگی با روی آوردن به چای
طبق یافته های جدید، نوشیدن دو فنجان چای سیاه در روز می تواند خطر مرگ را کاهش دهد.


روی آوردن به چای می تواند زندگی شما را نجات دهد

مطالعه جدیدی نشان داده است که روی آوردن به چای به جای قهوه می تواند فوایدی برای سلامتی داشته باشد. اغلب به عنوان یک « الگوی رفتاری عجیب  خنده دار» دیده می شود که مادران برای زنده ماندن به قهوه نیاز دارند. خواه به شکل لاته، فراپوچینو یا قهوه سرد باشد، مادران به سوخت خود نیاز دارند و گفته می شود که قهوه آن را تامین می کند.

 

آیا مصرف چای برای مادران پرتلاش نیزتوصیه می شود؟

مادر شدن وظیفه ای طاقت فرسا است. وقتی که دلایل واضحی برای انتخاب قهوه در صبح وجود دارد، گزینه های دیگری نیز می باشند که برای سلامتی مادر بهتر هستند. گفته می شود قهوه برای افزایش انرژی مفید است، اما نوشیدن بیش از حد آن دارای معایبی است و مطالعات به طور مداوم به دنبال مزایای سایر جایگزین ها بر سلامتی هستند.

طبق یافته های جدید، نوشیدن دو فنجان چای سیاه در روز می تواند خطر مرگ را کاهش دهد. این خبر بسیار خوبی است، زیرا مادران می خواهند مطمئن شوند که تا آنجا که ممکن است در کنار فرزندان خود هستند.

این مطالعه توسط یک تیم تحقیقاتی از موسسه ملی سرطان ایالات متحده انجام شده است و می توانید آن را به طور کامل در این مقاله از مجله اینترنتی بیننده بخوانید. مطالعه جدیدی نشان داد که نوشیدن روزانه چای می تواند خطر مرگ در جوانی را کاهش دهد. خبر خوب این است که چای هم حاوی کافئین است، بنابراین مادر می تواند همچنان انرژی مورد نیاز خود را دریافت کند.

این مطالعه همچنین نشان داد که نوشیدن دو یا چند فنجان چای سیاه در روز بهتر از نوشیدن یک فنجان چای سیاه است. این مطالعه به طور دقیق نشان داد که افرادی که روزانه دو یا چند فنجان چای مصرف می کنند، در مقایسه با افرادی که چای نمی‌نوشیدند، 9 تا 13 درصد کمتر در معرض خطر مرگ زودهنگام قرار داشتند. همچنین در این بررسی فواید دیگری نیز وجود داشت، و مشخص شد که این نتایج بدون توجه به این است که آیا فرد قهوه هم مصرف کرده است یا خیر. همچنین مهم نیست که فرد در چای خود شیر یا شکر می‌ریزد یا حتی آن را داغ یا سرد می‌نوشد.

 

نتیجه

این بدان معنی است که مادر می تواند قهوه خود را بنوشد، اما می تواند در کنار آن گاهی مقداری چای نیز بنوشد. مادر فقط می‌خواهد مطمئن شود که چای سیاه می‌نوشد، نه چای سبز یا هر نوع چای یا دمنوش دیگر. برای تکمیل این مطالعه، محققان آمریکایی نیم میلیون بزرگسال بریتانیایی را که به خاطر عادات نوشیدن چای معروف هستند، بررسی کردند. برای مادری که همیشه به دنبال این است که چگونه می تواند سلامتی و طول عمر خود را بهبود بخشد، نوشیدن چای می تواند راهی عالی (و آسان) برای رسیدن به سلامت کامل باشد.

 

 

 

 


منبع: 

Switching To Tea Could Save Your Life (msn.com)

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
تأثیرگذاری لبنیات برروی هورمونها
تأثیرگذاری لبنیات برروی هورمونها

می دانستید که مصرف لبنیات بر روی هورمون ها تأثیر سو دارد؟ آیا تا به حال مصرف شیر غیر لبنی را امتحان کرده‌اید؟ با ما همراه شوید؟

ورزش و سلامتی 1399/10/30 مشاهده مطلب

گردو و سلامت قلب
گردو و سلامت قلب

گردو دارای مواد مغذی و ریز مغذی ‌های اساسی و ضروری است و یکی از بهترین منابع از پروتئین‌ های گیاهی نیز می باشد. پس آن را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.

ورزش و سلامتی 1399/11/29 مشاهده مطلب

قهوه، ابزاری برای تشخیص کرونا ویروس
قهوه، ابزاری برای تشخیص کرونا ویروس

بوییدن قهوه، در بسیاری از کشورها، بخصوص در انگلیس و آمریکا، به عنوان یکی از ابزارهای تشخیص کرونا ویروس استفاده می شود!!! ولی آیا این روش قابل اعتماد است؟

ورزش و سلامتی 1399/10/16 مشاهده مطلب

7 دقیقه تمرین ایستاده
7 دقیقه تمرین ایستاده

بسیاری از مردم توانایی خرید دمبل یا رفتن به ورزشگاه را ندارند. با این چند تمرین ساده، که 7 دقیقه بیشتر هم طول نمی‌کشد، سلامت را به جسمتان هدیه بدهید! :)

ورزش و سلامتی 1399/11/07 مشاهده مطلب

عوارض مصرف بیش از حد ویتامین‌های جویدنی یا پاستیلی
عوارض مصرف بیش از حد ویتامین‌های جویدنی یا پاستیلی

ویتامین‌های جویدنی، هم خوشمزه‌تر هستند و هم سرشار از مواد مغذی! تازه نیازی به بلعیدن هم ندارند! اما با مصرف بیش از حداین ویتامین‌ها چه اتفاقی برای بدن می‌افتد

ورزش و سلامتی 1399/11/07 مشاهده مطلب

تقویت مو با تغذیه مناسب
تقویت مو با تغذیه مناسب

اگر روی موهای خودتون حساس هستین و یا ریزش شدید مو دارین، این مقاله توضیحاتی درباره رژیم غذایی مناسب برای تقویت مو آورده است.

ورزش و سلامتی 1400/02/21 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید