مهارت نویسندگی خود را دست کم نگیرید!

مهارت نویسندگی خود را دست کم نگیرید!
مهارت نویسندگی خود را دست کم نگیرید و روش های مختلف برای افزایش درآمد را به عنوان یک نویسنده بیاموزید!

مهارت نویسندگی خود را دست کم نگیرید!

روش های مختلف برای افزایش درآمد را به عنوان یک نویسنده بیاموزید!


کدام یک برای حرفه نویسندگی آزاد شما در سال 2022 مناسب تر است؟ اقدام برای مشاغل نویسندگی آزاد یا کار نویسندگی محتوا؟

 در این مقاله از مجله اینترنتی بیننده، نکاتی را در مورد چگونگی اتخاذ آگاهانه ترین تصمیم در مورد حرفه نویسندگی خود بررسی خواهیم کرد. بنابراین، چه به‌تازگی به‌عنوان یک نویسنده مستقل شروع به کار کرده‌ باشید یا به‌دنبال تغییر حرفه‌ خود هستید، این مقاله را بخوانید تا ببینید چگونه می‌توانید به عنوان یک نویسنده حرفه‌ای موفق شوید.

 

 

برای کار آزاد فریلنسری یا نوشتن محتوا؟

این سوال برای قرن ها مطرح بوده است. این سوالی است که پاسخی ندارد، فقط یک استراتژی دارد. اینکه کدام حرفه نویسندگی برای شما مناسب تر است به اهداف، علایق و مهارت های شما بستگی دارد. اگرچه جوانب مثبت و منفی وجود دارند، اما در نهایت این به نویسنده بستگی دارد که در حرفه ای که در حال حاضر در آن احساس راحتی می کند، تلاش کند.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید برای تبلیغات یا پست های وبلاگ نسخه ای بنویسید. فرصت های زیادی در جهان برای نویسندگان آزاد (فریلنسرها) و محتوا نویسان وجود دارد. 

در واقع تا سال 2022، پیش بینی می شود تقاضا برای نویسندگی تا 25 درصد افزایش یابد. این انتظار بالاتر از چیزی است که در حال حاضر وجود دارد! انگار که پیدا کردن کار به عنوان یک نویسنده باتجربه با دستور زبان عالی در حال حاضر به اندازه کافی سخت نیست، باید آن را آسان تر کرد. 

 

 

ملزومات نویسندگی

این حرفه نیازمند تعهد، ثبات و کیفیت است. دلیل اینکه اکثر نویسندگان موفق نمی شوند این است که برای شکست برنامه ریزی می کنند. درست است. اگر به عنوان یک نویسنده استراتژی نداشته باشید، محتوای شما در سال 2022 به جایی نخواهد رسید.

کارتان را به حال خود وا مگذارید تا توسط شخص بعدی کم ارزش شود. وقت و تلاش خود را در اختیار کسانی بگذارید که برای قدرت کلام نوشته شده ارزش قائل هستند. تمام صنایعی که به محتوای بازاریابی نیاز دارند را در نظر بگیرید. فرصت مناسب را پیدا خواهید کرد. خود را با ساعات کاری خود هماهنگ کنید. نرخ های حقوق پایه و حق بیمه را تعیین کنید که مردم به آن احترام بگذارند. در این صورت، بسته به سطح تجربه خود، ممکن است پروژه های بیشتری دریافت کنید.

 بهترین کار این است که به عنوان یک نویسنده اقدام کنید. انواع محتوا را با ارسال آن آزمایش کنید تا ببینید مردم طالب خواندن چه مقالاتی هستند.

برای پیشی گرفتن از رقبا، مهم است که در یک جایگاه خاص تخصص داشته باشید. بهتر است تحقیق کنید. بگذارید آن موقعیت خاص اساس کار شما باشد. سپس، خود را به عنوان یک نویسنده نخبه جدا کنید. این روند به تعهد، فداکاری و تلاش شما بستگی دارد. در سال 2022، شما باید روزانه بنویسید، بخوانید و صحبت کنید تا علم معانی بیان خود را بهبود بخشید. این بیشتر از یک شغل است، یک سبک زندگی است.


در صنایع مختلف به دنبال فریلنسری و کپی رایتر بگردید. نحوه خدمت رسانی به صنایع مختلف را بیاموزید. در رویکرد نوشتن همه کاره باشید. هرکسی نمی فهمند که چرا لازم است یک نویسنده استخدام کند. به همین دلیل است که با ارزشی که ارائه می‌دهید، تأثیر خود را به آنها نشان می‌دهید. رشد خود را طی سالها حفظ کنید تا شاهد پیشرفت باشید. اگر اینطور به نظر می رسد که چیزی در سر شما نیست، پس از همین امروز روی نوشتن تمرکز کنید.

افزایش روزافزون مشاغل نویسندگی آزاد(فریلنسری)، افراد بیشتری را برای ورود به این رشته ترغیب می کند. نویسندگان فریلنسر به دلیل ارائه خدمات استثنایی با نرخ های رقابتی محبوب تر می شوند. هیچ تعهد یا تعهدی درازمدت وجود ندارد که بر توانایی شما برای کار در جاهای دیگر تأثیر بگذارد. این به معنای امکانات بی پایان است.

 

 

کلام آخر

اگر به فکر جهش به سمت فریلنسری یا کپی رایتینگ بوده اید، دیگر منتظر نمانید. از امروز شروع کن! انتظار می رود رشد صنعت نویسندگی در سال 2022 سر به فلک بکشد. این افزایش فقط مشاغل و فرصت های بیشتری را برای نویسندگانی مانند شما باز می کند. اگر بدانید کجا را باید جستجو کنید، برای پیدا کردن کار نویسندگی محتوا یا فریلنسری راحت تر خواهید بود.

سایت‌های فریلنسری مکان‌های عالی برای یافتن مشاغلی هستند که با مجموعه مهارت ها، جایگاه یا علایق شما مطابقت دارند. اگر در حال حاضر استخدام نمی‌کنند، سعی کنید شرکت‌هایی را در لینکدین جستجو کنید که ممکن است به شخصی مانند شما نیاز داشته باشند. در نهایت، قبل از قبول 100% تعهد به هر یک از مسیرهای شغلی، مهم است که نیازهای شخصی خود را درک کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای برند یا کسب و کار خود بگیرید.

 

 

 

 


منبع: 

The Work at Home Blogger

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
تبدیل سرگرمی به کسب و کار دوم 
تبدیل سرگرمی به کسب و کار دوم 

آیا شما هم می خواهید با هنر یا سرگرمی خود، کسب و کار جدید راه‌اندازی نمایید؟ آیا تبدیل سرگرمی به یک کسب و کار، به همان اندازه برایتان لذت بخش خواهد بود؟

کسب و کار و اقتصاد 1399/10/17 مشاهده مطلب

چگونه گوگل را وادار کنیم تا به وب سایت ما توجه کند؟
چگونه گوگل را وادار کنیم تا به وب سایت ما توجه کند؟

گوگل هر روز با میلیاردها وب سایت کار می‌کند. چگونه این کار را انجام می‌دهد و چگونه می توانید توجه بیشتری را از سوی گوگل و جستجوگرها به خود معطوف کنید؟

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/11/13 مشاهده مطلب

استارباکس با لیوانهای جدید
استارباکس با لیوانهای جدید

استارباکس با درست کردن لیوانهای قابل استفاده مجدد و ترویج فرهنگ استفاده از این نوع لیوان ها در شعب خودش داره برای انهدام لیوانهای یکبار مصرف آماده میشه.

کسب و کار و اقتصاد 1400/01/21 مشاهده مطلب

7 تجربه از  هدایت سئو در بازاریابی دیجیتال
7 تجربه از هدایت سئو در بازاریابی دیجیتال

اگر شرکتی تاسیس کردید یا با شرکتی قرار است طرف قرارداد باشین و تمام مسائل مربوط به بازاریابی دیجیتال آن شرکت را به عهده گرفتین این مقاله مال شماست.

کسب و کار و اقتصاد 1400/01/25 مشاهده مطلب

برنامه گوگل برای آینده کاری
برنامه گوگل برای آینده کاری

گوگل در تلاش است تا فضاهای اداری را برای مقابله با حساسیت های بوجود آمده در محل کار بعد از این بیماری همه گیر ، بازسازی نماید.

کسب و کار و اقتصاد 1400/02/19 مشاهده مطلب

راهنمای کامل سئو کپی رایتینگ
راهنمای کامل سئو کپی رایتینگ

در این راهنمای جامع، بایدها و نبایدهای سئو کپی رایتینگ و یک فرآیند گام به گام برای بهینه سازی محتوای خود برای کسب رتبه بالاتر در گوگل را خواهید آموخت.

نرم افزار و برنامه نویسی 1400/05/25 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید