ویژوال استودیو (Visual Studio) 2022 به طور رسمی منتشر شد

ویژوال استودیو (Visual Studio) 2022 به طور رسمی منتشر شد
نسخه اصلی بعدی ویژوال استودیو سریع‌تر، قابل دسترس‌تر و سبک‌تر خواهد بود و هم برای توسعه دهنگان مبتدی و هم سازمانی و حرفه ای قابل استفاده است.

مقاله ای که در ادامه می‌خوانید ارائه‌ای از آماندا سیلور مهندس محصول ماکروسافت می‌باشد:

نسخه اصلی بعدی ویژوال استودیو سریع‌تر، قابل دسترس‌تر و سبک‌تر خواهد بود و هم برای برنامه نویسان مبتدی و هم برای کسانی که Solution مقیاس صنعتی و سازمانی می‌سازند طراحی شده است. 

برای اولین بار، ویژوال استودیو 64 بیتی خواهد بود. تجربه کاربری پاک‌تر، هوشمندانه‌تر و کنش‌گراتر خواهد بود.

تیم های توسعه بیش از هر زمان دیگری از نظر جغرافیایی پراکنده شده اند. در طول سال گذشته آشکار شده است که سازمان‌ها به تیم‌های توسعه خود نیاز دارند تا به طور ایمن همکاری کنند، راه‌حل‌ها را سریع‌تر ارائه دهند و رضایت و ارزش کاربر نهایی خود را به طور مداوم بهبود بخشند. ما همکاری را با ادغام بهتر GitHub آسان‌تر می‌کنیم و از ایده‌ کد به ابر می‌رسیم. (این جمله ای است که مهندسین ماکروسافت گفتند)

در این مقاله از مجله اینترنتی بیننده با توانایی‌های مایکروسافت ویژوال استودیو 2022 آشنا خواهید شد.

 

ویژوال استودیو 2022 - 64 بیتی است


ویژوال استودیو 2022 یک برنامه 64 بیتی خواهد بود که دیگر در فرآیند اصلی devenv.exe به 4 گیگابایت حافظه محدود نمی شود. با یک ویژوال استودیو 64 بیتی در ویندوز، می‌توانید حتی بزرگترین و پیچیده‌ترین Solution را بدون تمام شدن حافظه باز، ویرایش، اجرا و اشکال زدایی کنید.

در حالی که ویژوال استودیو 64 بیتی می شود، نوع یا بیت برنامه هایی که با ویژوال استودیو می سازید را تغییر نمی دهد. ویژوال استودیو همچنان ابزاری عالی برای ساخت اپلیکیشن های 32 بیتی خواهد بود.

به نظر من تماشای این ویدیوی ویژوال استودیو در حال افزایش مقیاس برای استفاده از حافظه اضافی که برای یک فرآیند 64 بیتی حس بهتری به شما می‌دهد، واقعاً رضایت بخش است زیرا یک Solution با 1600 پروژه و 300 هزار فایل باز می کند. در اینجا دیگر استثناهای خارج از حافظه وجود ندارد. 

پیش نمایش باز کردن 1600 پروژه و 300،000 فایل در یک Solution در Visual Studio 2022
پیش نمایش باز کردن 1600 پروژه و 300،000 فایل در یک Solution در Visual Studio 2022

 

ما همچنین در حال کار بر روی سریعتر و کارآمدتر کردن هر بخش از گردش کار شما، از بارگیری راه حل ها تا اشکال زدایی F5 هستیم.

 

طراحی برای همه


ما در حال تازه سازی رابط کاربری هستیم تا شما را بهتر در مسیر خود نگه داریم. برخی از تغییرات، لمس‌های ظریف زیبایی هستند که رابط کاربری را مدرن می‌کنند یا شلوغی را کاهش می‌دهند. به طور کلی، هدف ما کاهش پیچیدگی و کاهش بار شناختی است تا بتوانید تمرکز کنید و در قسمت مورد نظر بمانید. همچنین، در دسترس‌تر کردن ویژوال استودیو، قابلیت استفاده بهتری را برای همه فراهم می‌کند – نسخه جدید ویژوال استودیو شامل موارد زیر خواهد بود:

  • آیکون های به روز شده برای وضوح، خوانایی و کنتراست بهتر.
  • Cascadia Code، یک فونت جدید با عرض ثابت برای خوانایی بهتر و پشتیبانی از پیوند. (اگر دوست دارید، می توانید امروز Cascadia Code را امتحان کنید! https://aka.ms/CascadiaCode )
  • تم های محصول به روز شده و بهبود یافته است.
  • ادغام با Accessibility Insights برای تشخیص زودهنگام مشکلات دسترسی - قبل از اینکه به دست کاربران نهایی شما برسند.
آیکونهای جدید در Visual Studio 2022
آیکونهای جدید در Visual Studio 2022

 

شخصی‌سازی


از برنامه نویس به برنامه نویس، ما می دانیم که شخصی سازی IDE شما به اندازه انتخاب صندلی میز مهم است. قبل از اینکه بتوانیم بیشترین بهره وری را داشته باشیم، باید آن را "درست" درست کنیم. ساختن Visual Studio 2022 «درست» برای شما آسان‌تر از همیشه خواهد بود، از قابلیت شخصی‌سازی جنبه‌های IDE گرفته تا همگام‌سازی تنظیمات در بین دستگاه‌ها برای کسانی که از جعبه‌های توسعه‌دهنده متعدد نگهداری می‌کنند.

 

توسعه اپلیکیشن های مدرن


Azure


Visual Studio 2022 ساخت برنامه های مدرن و مبتنی بر ابر با Azure را سریع و آسان می کند. ما کارمان را با یک منبع خوب از مخازن شروع می کنیم که الگوهای رایج مورد استفاده در برنامه های امروزی را توصیف می کنند. این مخازن از کدهایی تشکیل شده‌اند که این الگوها را در عمل نشان می‌دهند، دارایی‌های زیرساخت به‌عنوان کد برای تأمین منابع Azure، و گردش‌های کاری از پیش ساخته شده GitHub و اقداماتی که شما را با یک راه‌حل کامل CI/CD در هنگام ایجاد یک پروژه تنظیم می‌کند. . به علاوه، محیط توسعه مورد نیاز در مخزن تعریف می شود تا بتوانید بلافاصله کدنویسی و اشکال زدایی را شروع کنید.

 

.NET


Visual Studio 2022 از دات نت 6 و چارچوب یکپارچه آن برای برنامه های وب، کلاینت و موبایل برای توسعه دهندگان ویندوز و مک پشتیبانی کامل خواهد کرد. این شامل رابط کاربری برنامه چند پلتفرمی دات نت ( .NET MAUI ) برای برنامه های کلاینت چند پلتفرمی در Windows، Android، macOS و iOS است. همچنین می توانید از فناوری های وب ASP.NET Blazor برای نوشتن برنامه های دسکتاپ از طریق .NET MAUI استفاده کنید.

MAUI
MAUI

 

و برای انواع برنامه‌ها مانند وب، دسک‌تاپ، و موبایل، می‌توانید از دات‌نت Hot Reload برای اعمال تغییرات کد بدون نیاز به راه‌اندازی مجدد یا از دست دادن حالت برنامه استفاده کنید.

Hot-Reload
Hot-Reload

 

C++


Visual Studio 2022 شامل پشتیبانی قوی از حجم کاری ++C با ویژگی های بهره وری جدید، ابزار C++20 و IntelliSense خواهد بود. ویژگی‌های جدید زبان C++20 مدیریت پایگاه‌های کد بزرگ را ساده‌تر می‌کند و تشخیص بهبود یافته اشکال‌زدایی مشکلات سخت را با قالب‌ها و مفاهیم آسان‌تر می‌کند.

ما همچنین از CMake، Linux، و WSL پشتیبانی می‌کنیم تا ایجاد، ویرایش، ساخت و اشکال‌زدایی برنامه‌های چند پلتفرمی را برای شما آسان‌تر کنیم. اگر می خواهید به Visual Studio 2022 ارتقا دهید اما نگران سازگاری هستید، سازگاری باینری درزمان اجرا C++ آن را بدون دردسر می کند.

 

نوآوری در نوک انگشتان شما


تشخیص و رفع اشکال


توانایی اشکال زدایی مطمئن برنامه های شما در مرکز گردش کار روزانه شما قرار دارد. ویژوال استودیو 2022 شامل بهبود عملکرد در دیباگر اصلی، با ویژگی‌های اضافی مانند نمودارهای شعله‌ای شکل در پروفایلر برای تشخیص بهتر مسیرهای داغ، نقاط شکست وابسته برای اشکال‌زدایی دقیق‌تر، و تجربه‌های یکپارچه‌سازی کامپایل است که به شما امکان می‌دهد از کدهایی که نمی‌خواهید عبور کنید. به صورت محلی داشته باشند.

 

همکاری در زمان واقعی


اشتراک زنده فرصت‌های جدیدی را برای همکاری با دیگران، تبادل ایده‌ها، برنامه‌نویسی جفتی و بررسی کد باز می‌کند. در Visual Studio 2022، Live Share چت متنی یکپارچه را معرفی می کند تا بتوانید مکالمه سریعی در مورد کد خود بدون هیچ گونه سوئیچ زمینه داشته باشید. گزینه‌هایی برای برنامه‌ریزی جلسات تکراری خواهید داشت که از همان پیوند مجدداً استفاده می‌کنند و همکاری با مخاطبین مکرر شما را ساده‌تر می‌کند. برای حمایت بهتر از Live Share در سازمان‌ها، ما همچنین سیاست‌های Session را معرفی می‌کنیم که هرگونه الزامات انطباق را برای همکاری تعریف می‌کند (مثلاً آیا پایانه‌های خواندن/نوشتن باید قابل اشتراک‌گذاری باشند؟).

 

بینش و بهره وری


موتور هوش مصنوعی IntelliCode در ویژوال استودیو همچنان در پیش بینی حرکت بعدی شما بهتر می شود. Visual Studio 2022 ادغام های بیشتر و عمیق تری را در جریان کار روزانه شما فراهم می کند و به شما کمک می کند تا در مکان مناسب و در زمان مناسب اقدام مناسب را انجام دهید.

Intellicode
Intellicode

 

همکاری Asynchronous یا ناهمزمان


Visual Studio 2022 شامل پشتیبانی جدید قدرتمند از Git و GitHub می شود. Commit کد، ارسال درخواست‌های Pull و Merge شاخه‌ها زمانی است که «کد من به کد ما تبدیل می‌شود ». شما متوجه منطق و نقاط بازرسی داخلی زیادی خواهید شد که شما را به طور موثر در فرآیند ادغام و بررسی راهنمایی می کنند، و بازخورد همکاران خود را پیش بینی کنند که می تواند سرعت کار را کاهش دهد. اصل راهنمای ما در اینجا این بود که به شما کمک کنیم تا به کدی که ارائه می‌دهید اعتماد بیشتری داشته باشید.

 

جستجوی کد بهبود یافته


جستجوی کد بخشی جدایی ناپذیر از چرخه عمر توسعه نرم افزار است. توسعه دهندگان از جستجوی کد به دلایل زیادی استفاده می کنند: یادگیری از دیگران، به اشتراک گذاری کد، ارزیابی تاثیر تغییرات در حین بازسازی، بررسی مسائل یا بررسی تغییرات. ما متعهد به ارائه عملکرد بهتر برای همه این فعالیت‌های حیاتی در Visual Studio 2022 هستیم تا شما را حتی بهره‌ورتر کنیم. شما همچنین قادر خواهید بود خارج از محدوده بارگذاری شده خود جستجو کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید بدون توجه به اینکه در چه پایگاه کد یا مخزنی قرار دارد.

 

تازه سازی ویژوال استودیو برای مک


هدف ما از Visual Studio 2022 برای Mac، ایجاد یک IDE دات نت مدرن است که برای Mac طراحی شده است که تجربه سازنده ای را که در ویژوال استودیو دوست داشته اید، ارائه دهد. ما در حال کار برای انتقال ویژوال استودیو برای مک به رابط کاربری بومی macOS هستیم، به این معنی که عملکرد و قابلیت اطمینان بهتری دارد. همچنین به این معنی است که ویژوال استودیو برای مک می‌تواند از تمام ویژگی‌های دسترسی داخلی macOS استفاده کامل کند. ما در حال به روز رسانی منوها و اصطلاحات در سراسر IDE هستیم تا Visual Studio بین Mac و Windows سازگارتر باشد. تجربه جدید Git از ویژوال استودیو نیز با معرفی پنجره ابزار Git Changes به ویژوال استودیو برای مک ارائه خواهد شد.

 

به ما اطلاع دهید که چه فکر می کنید!


ما فقط چند نکته برجسته از کارهای در حال انجام خود را به شما نشان داده‌ایم، اما از افکار اولیه شما در مورد مسیری که برای Visual Studio 2022 در پیش گرفته‌ایم استقبال می‌کنیم. مثل همیشه، می‌توانید به انجمن توسعه‌دهندگان Visual Studio بروید و در میان چیزهای موجود مرور کنید و یا نظر خود را در پایین همین مطلب برای مجله اینترنتی بیننده ارسال کنید.

 

 

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
Google Chrome 88 بدون پشتیبانی از Flash منتشر شد!
Google Chrome 88 بدون پشتیبانی از Flash منتشر شد!

گوگل، به تازگی Chrome 88 را منتشر کرد و پشتیبانی از Adobe Flash Player را برای همیشه از بین برد و به دوره اینترنت پایان داد.

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/11/05 مشاهده مطلب

پروتکل رمزگذاری سیگنال چیست؟
پروتکل رمزگذاری سیگنال چیست؟

از آنجا که پروتکل سیگنال به استاندارد صنعت تبدیل می شود، لازم است بدانید که چه چیزی آن را از سایر سیستم های پیام رسان رمزگذاری شده مبدا به مقصد جدا می کند.

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/10/27 مشاهده مطلب

سیگنال یا واتس‌اپ؟
سیگنال یا واتس‌اپ؟

حتما این روزها متوجه آپ‌دیت جدید واتس‌اپ، ادغامش با نرم‌افزار فیسبوک و همچنین معرفی سیگنال شده‌اید. حال چرا بهتر است به جای واتس‌اپ از سیگنال استفاده کنیم؟

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/10/25 مشاهده مطلب

بوت استرپ نسخه ۵ به همراه RTL رسمی منتشر شد
بوت استرپ نسخه ۵ به همراه RTL رسمی منتشر شد

بالاخره بعد از سال‌ها انتظار نسخه رسمی و آزمایشی فریمورک bootstrap با قابلیت راست به چپ رونمایی شد.

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/09/19 مشاهده مطلب

فعال شدن قابلیت مسیریابی گوگل مپ در ایران
فعال شدن قابلیت مسیریابی گوگل مپ در ایران

با راه اندازی قابلیت نویگیشن یا مسیریابی گوگل مپ برای ایرانی‌ها احتمالا دقت مسیریابی افزایش می‌یابد.

نرم افزار و برنامه نویسی 1399/12/18 مشاهده مطلب

راهنمای کامل سئو کپی رایتینگ
راهنمای کامل سئو کپی رایتینگ

در این راهنمای جامع، بایدها و نبایدهای سئو کپی رایتینگ و یک فرآیند گام به گام برای بهینه سازی محتوای خود برای کسب رتبه بالاتر در گوگل را خواهید آموخت.

نرم افزار و برنامه نویسی 1400/05/25 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید