زندگینامه کامل ارشا اقدسی بدلکار شماره یک ایران

زندگینامه کامل ارشا اقدسی بدلکار شماره یک ایران
ارشا اقدسی، بازیگر و بدلکار شماره یک ایران است که در این مقاله به زندگینامه او می پردازیم.

زندگینامه کامل ارشا اقدسی

 

بدلکار به شخصی گفته می شود که کارهای نمایشی خطرناکی را در فیلم ها و نماهنگ ها «به جای هنرپیشه اصلی» انجام می دهد، ولی هیچ وقت دیده نمی شود و یا کمتر دیده می شود!!! از جان خود مایه می گذارد ولی اغلب ناشناخته می ماند!!! به امید اینکه قدر آنها را بیشتر بدانیم!!! در میان ستارگان سینما به شمارشان بیاوریم...!


ارشا اقدسی، بازیگر و بدلکار شماره یک ایران، در روز 14 اردیبهشت 1361، در تهران به دنیا آمد. از دوران کودکی، پسری بسیار بازیگوش بوده و علاقه مند به ورزش های رزمی. همین علاقه هم او را به سمت هنر رزمی ژاپنی به نام آی کی دو می کشاند. آنقدر در این رشته تبهر پیدا می کند که به مربیگری در این رشته منصوب می شود.

سپس در رشته های پینت بال، تیروکمان، کارتینگ، سنگ نوردی و پاراگلایدر هم فعالیت می کند.

او علاوه بر ورزش‌هایی همچون کاراته، آی کی دو، به ورزشهایی همچون اسب سواری، کمانگیری روی اسب، چتربازی، سقوط آزاد، بیس جامپینگ، کار با طناب، پارکور و ورزشهای رزمی سینمایی نیز  پرداخت.

 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

اولین تجربه بدلکاری 

ارشا اقدسی، برای اولین بار زمانی که یکی از دوستان دانشجوی او برای ساختن یک فیلم کوتاه نیاز به شخصیتی پیدا می کند که در فیلم او از پله‌ها پایین بیافتد، بدلکار می شود. او این کار را بدون هیچ گونه تمرین قبلی انجام می دهد. قدری درد می کشد، اما به قول خودش بلایی سرش نمی آید. 

 

دوران حرفه ای کار او

ارشا اقدسی، به صورت جدی از سال 1383، زمانی که تنها 22 سال سن داشت، عاشق حرفه بدلکاری می شود.

او از ورود مرحوم پیمان ابدی، بدلکار سابق و توانمند کشورمان، به ایران، به نیکی یاد می کند و آن را یک اتفاق میمون به شمار می آورد؛ چرا که پیمان ابدی در غرب آموزش دیده و کار کرده بود. 

مرحوم پیمان ابدی
مرحوم پیمان ابدی

 

 

تغییر مسیر زندگی ارشا از ایتالیا تا تهران

به گفته ارشا، در آن زمان بدلکاری از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار نبود و همه با شنیدن نام بدلکار، پوزخند می زدند.
پیش از بدلکاری، ارشا در پرتقال کار و زندگی می کرد. وضع مالی خوبی هم داشت.

در سال ۸۴، به دنبال موفقیتش در کسب بورسیه تحصیلی ایتالیا در رشته تربیت‌بدنی، بین دوراهی عجیبی گیر می افتد و دودلی، تمام وجودش را فرا می گیرد که با دیدن آگهی دوره‌های بدلکاری، با مرحوم پیمان ابدی آشنا می شود. 

تصمیم می گیرد با او در مورد این قضیه مشورت کند. پیمان ابدی، تنها یک جمله به او می گوید: "اگر بمانی، با من موفق می شوی!" همین یک جمله کافی بود تا  ارشا در ایران ماندگار شود، از دانشگاه انصراف داده و کار بدلکاری را شروع  کند. 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

 

شروع دوران مربیگری

از فرط علاقه آنقدر در این کار پیشرفت می کند که به عنوان سرمربی کلاس های بدلکاری پیمان ابدی مشغول به فعالیت می شود.

دو سال و نیم بعد، با احداث اولین سکوی بانجی جامپینگ در ایران، به عنوان اولین مربی بانجی جامپینگ ایران و نیز اولین مربی تونل باد صبا در ایران مشغول به کار می شود.

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

 

تأسیس گروه بدلکاری 13

ارشا اقدسی، بعد از دوسال و نیم سال کار کردن با پیمان ابدی، در نهایت در ۱۳ بهمن ۱۳۸۵، وقتی تنها ۲۴ سال داشت، گروه بدلکاران ۱۳ را تاسیس می کند و بصورت گسترده با پروژه های فیلمسازی مشغول همکاری می شود و بصورت گسترده با پروژه های فیلمسازی مشغول همکاری شد.

گروه بدلکاران 13 شامل ارشا اقدسی، به عنوان سرپرست و هماهنگ کننده تیم، مهسا احمدی، سرپرست و تنها زن عضو این گروه و 14 نفر دیگر بود.

ارشا اقدسی و گروه بدلکاران 13
ارشا اقدسی و گروه بدلکاران 13

 

ارشا این قضیه را چنین بیان می کند: "ابتدا که تصمیم گرفتم آموزش بدهم پیمان نیز بسیار تشویقم کرد. تا این که با مهسا احمدی آشنا شدم و در ابتدا گفتم:«با خانم ها کنار نمی‌آیم. با خودم می‌گفتم که این ها برای قرتی بازی آمده اند.» تا این که خودش گفت:«من همه جور پایه کار کردنم». در زمان کار کردن بسیار سخت‌گیر هستم. زمانی که قرار بود آموزش‌ها و تمرین‌هایی را به مهسا احمدی بدهم، این سخت‌گیری ها بیشتر می‌شد تا خودش برود. در نهایت بعد از چند ماه بسیاری از شاگردانم گذاشتند و رفتند اما خانم احمدی ماند. طی سال ها، افراد بسیاری آمدند و رفتند. اما مهسا احمدی همچنان خودش را ثابت کرد. تقریباً همه رفتند اما وی با قدرت ادامه داد. علاقه بسیار مهم است."

ارشا اقدسی و مهسا احمدی سرپرستان تیم
ارشا اقدسی و مهسا احمدی سرپرستان تیم

 

 به گفته ارشا، افرادی در سینما حضور دارند که همواره کار و تلاش‌شان دیده‌ نمی‌شود. برخی از صحنه‌های اکشن و هیجان انگیز را که می‌بینیم و لذت می‌بریم کار افرادی است که به آنها بدلکار گفته‌می‌شود. 

روزی بدلکار را کتک خور سینما می‌دانستند اما امروز بدلکاری یک تخصص است. هنروری هم نیست. کارگردانی جدی و متخصص می‌خواهد. 

با وجود اینکه در سینمای ایران فیلم‌های اکشن و عجیب و غریب ساخته‌ نمی‌شوند، اما گروه‌های بدلکاری خوبی وجود دارند. یکی از این گروه ها گروه«بدلکاران ۱۳» است. شهرت آنها جهانی شده تا جایی که در پروژه‌های سینمایی هالیوود همچون «جیمز باند» از آنها دعوت به عمل می‌آورند. 

ارشا اقدسی و مهسا احمدی جزو سرپرستان این گروه هستند. مهسا احمدی چندی پیش جایزه بهترین بدلکار زن دنیا را از آن خود کرد.

گلایه‌هایی هم دارند؛ شاید عجیب باشد که آنها را برای دیدن آثاری که در آن ایفای نقش می‌کنند، در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر، به داخل کاخ جشنواره راه نداده‌اند. اصلاً بسیاری از سینماگرها آن را نمی‌شناسند و توجه نمی‌کنند که جوان‌هایی که آوازه‌شان جهانی شده امروز با انگیزه بیشتر در مسیر پیشرفت سینمای ایران گام ‌برداشته‌اند. 

ارشا اقدسی و گروه های جدید بدلکاری
ارشا اقدسی و گروه بدلکاری 13
 

 

یکی از ویژگی‌های آنها این علاقه شدید به ایران و پرچم ایران است که همیشه و همه‌جا همراهشان است.

او کمتر از سه سال بعد از مرگ ناگهانی پیمان ابدی در یک پروژه بدلکاری، تبدیل به مرد اول بدلکاری ایران شد.

 

ارشا اقدسی و گروه او بعد از دریافت جایزه در صربستان
ارشا اقدسی و گروه او بعد از دریافت جایزه در صربستان

ارشا اقدسی و گروه بدلکاران 13
ارشا اقدسی و گروه بدلکاران 13 بعد از گذراندن موانع زیاد در مسابقه برنده می شوند 
 

 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

معروفیت خود را مدیون مهربانی خبرنگارها هستیم

ارشا اقدسی معتقد بود، اگر واقعاً در ایران نیز برای بدلکارها جایگاهی قائل بودند، آنها هم بیشتر می‌توانستند روی کار خود تمرکز کنند. اما متاسفانه توجهی نمی‌شود و آنها مجبورند خودشان به بحث تبلیغ کردن کار خود و حرفه‌ای که در آن فعالیت دارند فکر کنند. 

طبق گفته های ارشا، بچه‌های خبرنگار خیلی هوای آنها را دارند. شاید اگر آن‌ها نبودند، آنقدر شناخته نمی شدند. واقعاً باید گفت که ۷۰ درصد از موفقیت و شناخته شدن خود را مدیون مهربانی‌های خبرنگارها هستند. "ما پتانسیلش را داشتیم اما فضای معرفی برای‌مان نبود اما خبرنگارها این کار را انجام دادند."


فیلمسازی

اولین تجربهٔ فیلم‌سازی اقدسی، فیلم کوتاهی است با عنوان "جمشید آریا" که برای تجلیل بازیگر اکشن ایرانی جمشید هاشم پور با حضور قهرمانانی همچون یوسف کرمی، احسان روزبهانی و حامد پورطالب در یک روز ساخته شده و در جشن حافظ به نمایش درآمد. همچنین فیلم او در جشنواره بین‌المللی فیلم جیپور دیپلم افتخار گرفت. 

ارشا اقدسی و جمشید هاشم پور
ارشا اقدسی و جمشید هاشم پور
ارشا اقدسی و جایزه حافظ در حال تقدیم آن به آقای جمشید هاشم پور
ارشا اقدسی و جایزه حافظ (در حال تقدیم آن به آقای جمشید هاشم پور)

 

اولین تجربه بدلکاری

ارشا اقدسی، اولین تجربه بدلکاری هنری خود را با گروه پیمان ابدی در سریال "نشانی" به کارگردانی رامبد جوان، در سال 1384 بدست آورد. 
او در سال 1387 بدلکار سریال "روزهای زیبا" به کارگردانی جواد افشاری بود.

این بدلکار ایرانی اولین همایش رسمی بدلکاران تلویزیون و سینما را در سال ۱۳۹۷ برگزار کرد.

 

اوج شکوفایی 

ارشا اقدسی، در سال 1389 با فیلم خارجی "شکارچی (The Hunter) " محصول کشورهای ایران و آلمان به خوبی درخشید، و در سال 1391، با فیلم هالیوودی جیمز باند، به نام "Sky Fall (رگبار)" به اوج خود رسید.

ارشا اقدسی و اسکای فال
ارشا اقدسی و اسکای فال

 


معروف ترین آثاری که ارشا در آنها حضور داشته

ارشا اقدسی، در چندین تیزر تبلیغاتی هم حضور داشته است. از معروف ترین فیلم‌هایی که ارشا اقدسی در آن‌ها هنرنمایی کرده می‌توان به "اشک‌ها و لبخندها"، "عملیات ۱۲۵"، "ساخت ایران"، "سقوط آزاد"، "رالی ایرانی"، "شوق پرواز"، "هوش سیاه ۲"، "خط ویژه"، "متروپل"، "بمب"، "به وقت شام"، "شبی که ماه کامل شد"، "هزارپا"، "بارکد"، "گشت ارشاد ۲"، "پایتخت"، "شکارچی" ساخت ایران و آلمان، "مرگ روشنایی" ساخت آمریکا، "کنگ فو یوگا" ساخت چین و …اشاره کرد. 

ارشا اقدسی و جکی چان
ارشا اقدسی جت من

 

ارشا اقدسی در برنامه خندوانه

ارشا اقدسی، به درخواست خودش از رامبد جوان، در مسابقه لباهنگ خندوانه حضور پیدا می کند و بدین ترتیب توانست در بین مردم بیشتر شناخته شود و به اوج شهرت خود برسد. 

او در سال ۱۳۹۵ در این مسابقه شرکت کرد و با کمک مهارت بدلکاری خود مقام دوم را به دست آورد. به گفته خودش حضور در خندوانه، نقطه عطفی در زندگی کاری او بوده و باعث شده مردم بیشتر از قبل با او آشنا شوند. او در این مسابقه رکورد سوختن و خواندن هم‌زمان و بدون حرکت را، برای اولین بار در ایران با مدت‌زمان بیست‌وپنج ثانیه به نام خود ثبت کرد.

ارشا اقدسی در برنامه خندوانه
ارشا اقدسی در برنامه خندوانه

 

 

ارشا از چه چیزهایی می ترسد؟ 

جالب است بدانید که ارشا اقدسی، با وجود اینکه بدلکار بود، اما از سرعت، ارتفاع و تاریکی می ترسید. ولی او با آنها ارتباط برقرار کرده بود. از نظر او ارتباط برقرار کردن با ترس خیلی جالب است.

او با وجود ترس از ارتفاع، بالغ بر 300 بار از هواپیما سقوط آزاد انجام داده و حتی به عنوان کَمِرا مَن در برنامه های سقوط آزاد حضور داشته است. 

سقوط آزاد ارشا اقدسی
سقوط آزاد ارشا اقدسی

 

همکاری با نیکلاس کِیج تا جکی چان

طبق گفته های ارشا، اسطوره کودکی وی، سیلوستر استالونه بوده و با علاقه و پشتکاری که داشت، توانست وارد این عرصه شود و در کنار نیکلاس کیج و دیل کریگ (بازیگر جیمز باند) بازی کند.

ارشا اقدسی و نیکلاس کیج
ارشا اقدسی و نیکلاس کیج

 

ارشا، تام کروز را خیلی دوست داشت و آرزوی او این بود که با او یک فیلم بازی کند. با جکی چان هم در فیلم «کونگ فو یوگا» کار کرده بود. ارشا معتقد بود که، جکی چان، بسیار آدم خاکی و شوخ طبعی است. 

ارشا اقدسی و جکی چان
ارشا اقدسی و جکی چان

 

نشان شوالیه

این بدلکار خوش اخلاق و حرفه ای، در سال 2018 در فستیوال JUST OUT نشان پر افتخار شوالیه را از دستان رئیس جمهور صربستان به عنوان اولین و تنها بدلکار ایرانی که موفق به کسب این نشان شده است، دریافت نمود.

ارشا اقدسی شوالیه
ارشا اقدسی شوالیه

 

آیا تعریفی از بدلکاری در اساسنامه انجمن بدلکاران شده است؟

ارشا اقدسی، درباره این قضیه می گوید: "تعریفی که در حال حاضر وجود دارد بسیار ایراد دارد. در اساسنامه جدید سعی کردیم که بخشی از ایرادات را درست کنیم، اما نشد که این اتفاق به صورت کامل بیفتد. بیش از ۲۰۰ عضو بدلکار داریم که به جرأت می‌توانم بگویم که ۱۶ بدلکار بیشتر در این بین وجود ندارند. سایر دوستان هنرور و پیشکسوتان دوره‌ای از سینما هستند که البته زحمت هم کشیده‌اند و بی‌مزد و بی‌منت برای این سینما کار کرده‌اند چون عاشق بوده‌اند. به همین دلیل نمی‌توان با این دلایل آنها را حذف کرد. شاید کار آن‌ها را قبول نداشته باشم، اما به دلایلی که گفتم همان آدم برایم بسیار محترم است. نمی‌توان آن‌ها را کنار گذاشت چون اگر آنها نبودند ما هم امروز در این مسیر قرار نمی‌گرفتیم."

"این افراد را نمی‌توان وارد انجمن بازیگران کرد از طرفی نمی‌توان آن ها را وارد انجمن هنروران کرد؛ چون برای خود پرستیژ قائل هستند. از طرفی جوان‌هایی هستند که می‌خواهند وارد این حوزه شوند و نمی‌توان در را به رویشان بست. بهترین راهش این است که با کمک افراد با تجربه در این حرفه و خانه سینما برای این افراد فکری کرد، اما زمان می‌برد."


تیم بدلکاری ارشا در خارج از کشور

همانطور که از شواهد و قرائن، در عکسها و فیلم ها معلوم است، ارشا اقدسی و تیم او به هر کشوری که می رفتند، تا می توانند به همه می گفتند که ایرانی هستند. شبیه طرفدارهای تیم ملی، لباس پوشیده، پرچم ایران را در همه جای لباس و وسایل خود می چسبانند.

ارشا اقدسی چنین اضافه کرد که در هیچ کجا از ایران، چیزی به آنها نرسیده است. برای افتخاراتی هم که کسب کرده اند، چیزی برای آنها در نظر نگرفته‌اند. در سینما برخوردشان با آنها خیلی مناسب نیست. اما علاقه و عشقشان به ایران بی منت است و این عشق از درونشان نشأت می گیرد.

 

ارشا اقدسی و کارت اهدای عضو
ارشا اقدسی و کارت اهدای عضو

 

حادثه در لبنان

اقدسی روز چهارشنبه ششم مرداد ماه ۱۴۰۰ در جریان همکاری با یک پروژه سینمایی در بیروت و به هنگام ضبط صحنه‌ای مربوط به چپ کردن ماشین، دچار حادثه‌ای سنگین شد که به دنبال آن، او را به بیمارستانی در بیروت منتقل کردند. متأسفانه ضربات وارده از حادثه بر مغز و مهره های گردن و ستون فقرات به قدری شدید بود که پزشکان قادر به عمل جراحی وی در آن زمان نبوده و به ناچار وی را به خواب مصنوعی می برند تا کمی برای عمل بهبود یابد. متأسفانه ارشا اقدسی در شامگاه 13 مرداد 1400 در سن 39 سالگی جهان را بدرود گفت. روحش شاد و یادش گرامی باد!

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

 

فیلم شناسی ارشا اقدسی

 

سریال های ایرانی


● نشانی – ۱۳۸۴

● روزهای زیبا – ۱۳۸۷

● کارآگاهان – ۱۳۸۷

● اشک‌ها و لبخندها – ۱۳۸۷، ۱۳۸۸

● عملیات ۱۲۵ (سری ۲) – ۱۳۸۸

● ساخت ایران – ۱۳۹۰

● سقوط آزاد – ۱۳۹۰

● شیدایی – ۱۳۹۰

● قلب یخی ۳ – ۱۳۹۱

● رالی ایرانی – ۱۳۹۱

● مسیر انحرافی – ۱۳۹۱

● شوق پرواز – ۱۳۹۱

● هوش سیاه ۲ – ۱۳۹۲

● آب پریا – ۱۳۹۲

● بیمار استاندارد – ۱۳۹۴

● شهرزاد – ۱۳۹۴

● ماه تی تی – ۱۳۹۵

● جوان زی – ۱۳۹۵

● گلشیفته – ۱۳۹۶

● حوالی پاییز – ۱۳۹۷

● کرگدن – ۱۳۹۸

 

فیلم سینمایی ایرانی

 

● پسر تهرانی – ۱۳۸۷

● خیابان بیست و چهارم – ۱۳۸۷

● پسر آدم دختر حوا – ۱۳۸۷

● زندگی با چشمان بسته – ۱۳۸۷

● باغ قرمز – ۱۳۸۸

● پنجاه کیلو آلبالو – ۱۳۸۸

● شیر و شکار – ۱۳۸۸

● طبقه سوم – ۱۳۸۸

● کیفر – ۱۳۸۸

● دختر شاه پریون – ۱۳۸۹

● انتهای خیابان هشتم – ۱۳۸۹

● جرم – ۱۳۸۹

● اخلاقتو خوب کن – ۱۳۹۰

● راه آبی ابریشم – ۱۳۹۰

● پله آخ – ۱۳۹۰

● گشت ارشاد – ۱۳۹۰

● چارسو – ۱۳۹۰

● سلام بر فرشتگان – ۱۳۹۰

● عملیات مهدکودک – ۱۳۹۱

● خاک و مرجان – ۱۳۹۱

● حوض نقاشی – ۱۳۹۱

● به خاطر پونه – ۱۳۹۱

● سیزده – ۱۳۹۲

● مردن به وقت شهریور – ۱۳۹۲

● خط ویژه – ۱۳۹۲

● آرایش غلیظ – ۱۳۹۲

● متروپل – ۱۳۹۲

● خواب زده‌ ها – ۱۳۹۳

● شهر موش‌ها ۲ – ۱۳۹۳

● رخ دیوانه – ۱۳۹۳

● دیوانه – ۱۳۹۳

● عصر یخبندان – ۱۳۹۳

● گشت ارشاد ۲ – ۱۳۹۳

● نگار – ۱۳۹۴

● بارکد – ۱۳۹۴

● امکان مینا – ۱۳۹۴

● نیمه شب اتفاق افتاد – ۱۳۹۴

● جنجال در عروسی – ۱۳۹۴

● عالیجناب – ۱۳۹۴

● هجوم – ۱۳۹۵

● رگ خواب – ۱۳۹۵

● ایستگاه اتمسفر – ۱۳۹۵

● سارا و آیدا – ۱۳۹۵

● بمب؛ یک عاشقانه – ۱۳۹۶

● به وقت شام – ۱۳۹۶

● هزارپا – ۱۳۹۷

● قانون مورفی – ۱۳۹۷

● معکوس – ۱۳۹۷

● سونامی – ۱۳۹۷

● شبی که ماه کامل شد – ۱۳۹۷

● مارموز – ۱۳۹۷

● ما همه با هم هستیم – ۱۳۹۷

● قسم – ۱۳۹۷

 

فیلم های کوتاه

 

 • شانس فقط یک بار در می‌زند -- ۱۳۸۷
 • به سلامتی خانم‌ها -- ۱۳۸۹

 

تله فیلم

 

 •    پرواز یک رؤیا  --  ۱۳۸۷
 •    تجلی یک رؤیا  --  ۱۳۸۷
 •    حلقه گمشده   --  ۱۳۸۷
 •    دماغ  -- ۱۳۸۷
 •    عملیات پایتخت  --  ۱۳۸۷
 •    قاطینگا و پاطینگا  --  ۱۳۸۸
 •    سقوط --  ۱۳۸۸
 •    شکار    --   ۱۳۸۹
 •    جمعه داغ  -- ۱۳۸۹
 •    کبری ۰۰۱۱  -- ۱۳۸۸
 •    اتوبوس --  ۱۳۸۸
 •    تباهی -- ۱۳۹۳
 •    تا افطار چیزی نمانده  --  ۱۳۸۹
 •    صبح تنهایی  -- ۱۳۸۹
 •    تصادف ممنوع --  ۱۳۸۹
 •    بومرنگ  -- ۱۳۸۹
 •    حباب  --  ۱۳۹۱

 

فیلم های خارجی

 

شماره نام فیلم کارگردان سال ساخت کشور ساخت
1 شکارچی The Hunter  رفیع پیتز  ۲۰۱0   ایران، آلمان
2 اسکای فال Skyfall  سام مندس ۲۰۱۲ بریتانیای کبیر
3 Kaos örümcek ağı  Cem Gul 2012 ترکیه
4 مرگ روشنایی   پل اشریدر  2014  ایالت متحده آمریکا
5 Bang Bang    Siddharth Anand 2014 هند
6 کنگ فو یوگا Stanley Tong 2017 چین، هند
ارشا اقدسی
ارشا اقدسی


تئاتر

 

 • کمدی مرگ --- ۱۳۸۷
 • آکواریوم هوا --- ۱۳۸۸
 • متولد ۱۳۶۱ --- ۱۳۸۹
 • سومین شنبهٔ هفته که به اشتباه به اون می‌گن دوشنبه --- ۱۳۹۱
 • قحطی نور --- ۱۳۹۱
 • ویستک --- ۱۳۹۱
 • خواهران به وقت خیزران --- ۱۳۹۲
 • ادیپوس --- ۱۳۹۲
 • سارا و آیدا --- ۱۳۹۵

 

مانورها

 

 • مانور بین‌المللی امداد و نجات --- ۱۳۸۹
 • مانور امداد و آتش‌نشانی --- ۱۳۸۹
 • مانور هوایی هلال احمر اردیبهشت --- ۱۳۹۰

 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

تیزرهای تبلیغاتی

 

 •  چای عقاب --- ۱۳۸۶
 •  بانک ملی ایران --- ۱۳۸۶
 •  موکت ظریف مصور   ---  ۱۳۸۷
 •  ایرانسل  ---  ۱۳۸۷
 •  ایرانسل  ---  ۱۳۸۸
 •  گلواژه   ---  ۱۳۸۷
 •  ایرانسل (۴۰ مورد)  ---  ۱۳۸۵ الی ۱۳۹۰
 •  مزمز  ---  ۱۳۸۷
 •  زانتوس   ---  ۱۳۸۸
 •  پوما   ---  ۱۳۸۹
 •  دستمال کاغذی سافتلن  ---  ۱۳۸۸
 •  بانک سپه  ---  ۱۳۸۸
 •  بانک کارآفرین  ---  ۱۳۸۷
 •  لاستیک بارز  ---  ۱۳۸۷
 •  محصولات نامی نو  ---  ۱۳۹۰

 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

متفرقه

 

 •  این یک پیامک آموزشی    ۱۳۸۷
 •  فستیوال زمستانه همدان    ۱۳۸۸
 •  جشنواره کیش    
 •  موزیک ویدئو سرزده (سمیر زند)    ۱۳۹۲
 •  چهارمین فسیتوال بازی‌های رایانه‌ای    ۱۳۹۳
 •  موزیک ویدئو قاف گمشده (سمیر زند)    ۱۳۹۵
 •  کنسرت فرزاد فرزین    ۱۳۹۵
 •  مسابقه لباهنگِ خندوانه
 •  جشنوارهٔ شوالیه ها/ صربستان (حضور بعنوان شوالیه ایرانی)   ۱۳۹۵

 

ارشا اقدسی
یکی از جوایز ارشا اقدسی برای بازی درخشان او در فیلم  Skyfall

 

افتخارات ارشا اقدسی


● اولین مربی بانجی جامپینگ در ایران

● اولین مربی تونل باد در ایران

● برای اولین بار انجام بانجی جامپینگ از پل، دره و هلیکوپتر

● انجام بانجی جامپینگ بدون اتصال به کش بانجی و با گرفتن کش در دست

● رکورددار پرش روی تشک در ایران (۱۵ متر – بر روی تشک ۲×۳)

● رکورد سقوط از روی هلیکوپتر از ارتفاع ۵۰ متری

● رکورد معلق زدن ماشین با چهار دور کامل

● رکورد بیشترین دفعات چپ کردن ماشین

● رکورد طولانی‌ترین پرش با ماشین در ایران

● رکورد پرش با ماشین از روی کامیون به طول سی و پنج متر (برای Kaos هرج و مرج)

● رکورد چرخیدن ماشین دو دور روی هوا پیش از برخورد با زمین

● رکورد طولانی‌ت رین مدت سوختن در آتش یک دقیقه و هفده ثانیه

● سوختن و خواندن هم‌زمان برای اولین بار در ایران، بیست و پنج ثانیه بدون حرکت

 

ارشا اقدسی
ارشا اقدسی

 

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
 • {{item.Name}}
  {{item.DateTimeLocalized}}
  {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
چند عادت افراد کارا، شاد و پر انرژی
چند عادت افراد کارا، شاد و پر انرژی

در اینجا می خواهیم پرده از راز افراد موفق و شاد برداریم. به یاد داشته باشید که همه چیز به شما، افکار شما، عادت ها و تصمیمات شما بستگی دارد.

سبک زندگی و موفقیت 1399/11/18 مشاهده مطلب

سیم کشی مجدد مغز برای موفقیت در کارآفرینی
سیم کشی مجدد مغز برای موفقیت در کارآفرینی

اگر بخواهید موفق باقی بمانید، همه چیز باید تغییر کند. بهترین راه برای کنار آمدن با تغییر، تغییر دادن خودمان است. یا به عبارتی سیم کشی مجدد مغزمان.

سبک زندگی و موفقیت 1399/11/17 مشاهده مطلب

آموزش 7 مهارت توسط والدین برای پرورش فرزندان موفق
آموزش 7 مهارت توسط والدین برای پرورش فرزندان موفق

این 7 مهارت، بچه های موفق را از «آنهایی که مبارزه و تقلا می کنند» جدا می کنند و به  والدین نحوه تربیت صحیح فرزند موفق را آموزش می دهد.

سبک زندگی و موفقیت 1401/05/22 مشاهده مطلب

داستان تسلیم نشدن و موفقیت استیو هاروی
داستان تسلیم نشدن و موفقیت استیو هاروی

داستان زندگی استیو هاروی از جمله رویاهای به واقعیت تبدیل شده ای است که به ما می‌آموزد درست لحظه‌ای که از همه چیز ناامید شده‌ایم، باز هم امیدی برای ساختن یک...

زندگی نامه افراد موفق 1399/09/20 مشاهده مطلب

زندگی نامه جو بایدن – چهل و ششمین رئیس جمهور منتخب آمریکا
زندگی نامه جو بایدن – چهل و ششمین رئیس جمهور منتخب آمریکا

جو بایدن، سیاستمدار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در سال (1399)2020 است و هم اکنون رئیس جمهور آمریکاست.

زندگی نامه افراد موفق 1399/09/15 مشاهده مطلب

عادتی 5 دقیقه ای که زندگی را متحول می سازد
عادتی 5 دقیقه ای که زندگی را متحول می سازد

بسیاری از ما در تلاش برای رسیدن به اهدافمان ممکن است کمی خواب را فدای رویایمان کنیم. با این عادت پنج دقیقه ای می تونید بازدهی خوبی در زندگی و کار داشته باشید.

سبک زندگی و موفقیت 1400/06/03 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید