3 استراتژی میلیونر شدن که در کتابها نیامده

3 استراتژی میلیونر شدن که در کتابها نیامده
در این مقاله 3 راهکار میلیونر شدن را که در کتابهای استراتژی کسب و کار نیامده، با شما به اشتراک می گذاریم.

3 راه میلیونر شدن که کتاب های استراتژی کسب و کار به شما نمی آموزند

 

ذهنیت شما می تواند تفاوت عمده ای در آماده بودن یا نبودن برای رسیدن به آستانه هفت رقمی (1،000،000) ایجاد کند.

اگر دیدگاه خود را با این عدد هفت رقمی (میلیون) تنظیم کرده اید، به احتمال زیاد کتابهای کسب و کار زیادی را خوانده اید تا به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند.

آخرین استراتژی ها، کانال های فروش، تکنیک های فروش و مدل های تجاری همه مسیرهای فردی را برای رسیدن به یک در آمد میلیون دلاری هموار می کنند، چه به صورت سالانه و چه به صورت ماهانه ارزش گذاری شده باشند. 

درسهای عملی کسب درآمد یک میلیون دلاری، هرگز در دسترس نبوده است. فیلم های YouTube، دوره های آنلاین و پادکست ها، طیف گسترده ای از نحوه کار را، از طریق کارآفرینانی که بارها و بارها این کار را انجام داده اند، اجرا می کنند.

آنچه که بسیاری نمی دانند این است که رازهای شناخته شده کمی، پشت میلیونر شدن وجود دارد - اسراری که کمتر تاکتیکی هستند و بیشتر مربوط به پشت صحنه می باشند. ممکن است همه اینها، در نگاه اول کلیشه ای به حساب بیایند و بسیاری از آنها غیرمنتظره هستند. اما یک واقعیت اصلی وجود دارد: این اسرار توسط کارآفرینانی استفاده شده است که به آن درجه هفت رقمی، به پول قانونی و کامیابی رسیده اند.

از آنجایی که تعداد محدودی بیش از یک میلیون دلار در سال درآمد کسب می کنند، یادگیری از کسانی که به این سطح از موفقیت می رسند، بسیار مهم است – برای بررسی بیشتر، در این مقاله از مجله اینترنتی بیننده، سطوح موفقیتی مؤثرتر از آنچه کتاب های استراتژی کسب و کار ارائه می دهند، را آورده ایم.


1. برای هدفی که دارید کار کنید، نه برای سود!

 

این توصیه بسیاری از افراد را گیج می کند، زیرا انگیزه کلی رسیدن به آن هفت رقم (میلیونر شدن) معمولاً مبتنی بر سود است. و با این حال، بسیاری از کارآفرینان به شما توصیه می کنند که از فکر کردن در مورد سودی ورای راه هایی که به عنوان یک مالک وظیفه شناس در کسب و کار لازم دارید، پرهیز کنید (تعیین ارزش سود، تضمین یک مدل کسب و کار سالم و بی نقص). این مسئله در کل مجموعه ها صادق است، نه تنها در مورد کارآفرینان.

از کیمبرلی تورس (Kimberly Torres)، بازرگان هفت رقمی فارکس (Forex) بیاموزید؛ چرا که اولین فردی است که در خانواده اش چنین درآمدی کسب کرد. تورس چنین بیان می دارد که: "من باهوش ترین فرد نیستم، هیچ چیز خاصی در مورد من وجود ندارد و خانواده ثروتمندی هم ندارم. اما تاجری نخبه هستم، چرا که هدف خودم را پیدا کرده‌ام."

این امر کسب و کار تورس را تا فراتر از پشت میز نشینی می کشاند، زیرا عشق او به این رشته و هدف وی در این راه، باعث ایجاد دوره های آموزشی شخصی وی شده است که هر هفته بیش از 100000 نفر را راهنمایی می کند. در حقیقت هدف همین است.

 

2. وقت خود را به کتابهای حسابداری اختصاص دهید - و یک ریال را هم نادیده نگیرید!

 

برخی معتقدند که وقتی مرحله خاصی را پشت سر بگذارند، اگر فراموش کنند کالایی را پس دهند و هزینه آن را بپردازند، اهمیت کمتری خواهد داشت. با این حال، میلیونرها می دانند که هر دلار که داده یا گرفته می شود باید حساب شود و نحوه برخورد شما با پول نشان می دهد که می خواهید چگونه پول با شما رفتار کند.

اگر کسب و کارتان در حال نابودی است یا تیم شما در حال فروپاشی، یک میلیون دلار بدست آوردن کافی نیست. نگذارید پولتان ته بکشد و جلوی هزینه های زیاد را بگیرید. یک مشاور مالی استخدام کنید تا ببینید در کجا می توانید خرج کنید و در کجا می توانید ارزش کل بیشتری را سرمایه گذاری کنید و دقت کنید که چیزی نادیده گرفته نشود. پول خود را به عنوان کلید خود برای باز کردن سطح بعدی امنیت و فراوانی مالی در نظر بگیرید؛ به این معنی که هر آنچه که قابل سرمایه گذاری مجدد باشد باید انجام شود.

مطمئناً، ضرر 30 دلاری به دلیل فراموشی در برگرداندن جوهر اضافی چاپگر زیاد به نظر نمی رسد، اما تصور کنید اگر این 30 دلار، پنج سال پیش در بیت کوین سرمایه گذاری شده بود؟ حتی اگر غُلُو هم به نظر برسد، هر دلاری که در جیب خود، به عنوان فرصتی برای کسب درآمد بیشتر مشاهده می کنید، شما را در چارچوب ذهنی مناسب نگه می دارد.


3. روی سیستم های اعتقادی و باور خود کار کنید!

 

بسیاری از پیشگامان توسعه شخصی، شما را فراتر از استراتژی کسب و کار می برند و طرز فکر و باور شما را باز می گردانند. تونی رابینز، جو دیسپنزا، اد مالت، برندان بورچارد و تعداد بی شمار دیگری، قدرت این را دارند که باور کنند شما می توانید میلیونر شوید. 

ممکن است به نظر جادویی و غیر ممکن باشد، اما باور شما به تنهایی می تواند شما را به آنجا برساند. ادامه مسیر و حرکت به سمت هفت رقمی شدن با یک باور محدود در مورد توانایی خود برای رسیدن به آنجا چیزی است که سرعت شما را بی نهایت کاهش می دهد.

تونی رابینز یک بار گفت: "تنها چیزی که شما را از رسیدن به خواسته خود باز می دارد، داستانی است که مدام برای خود تعریف می کنید."

داستانی که مدام برای خود تعریف می کنید چیست؟ آیا حاضرید آن داستان را دوباره بنویسید؟ نیمی از سفر به یک میلیون دلار طرز فکر و اعتقاد است و رابینز "باور" را به عنوان چیزی ساده تعریف می کند که نسبت به آن اطمینان دارید. اعتقاد به اینکه می توانید در کسب و کار خود به آن آستانه مالی مد نظر برسید، با اطمینان از توانایی خود تفاوتی ندارد. اگر چیزی مانع این کار شود، باید باورهای محدود کننده ای برای بازنویسی داشته باشید.

این نکته های کلیدی نه تنها به شما کمک می کنند تا به میلیونر شدن یا همان نشان هفت رقمی برسید، بلکه به شما در میلیونر ماندن و ادامه مسیر و میلیوتر ساختن نیز کمک می کند. یک طرز فکر میلیون دلاری پس از آزاد شدن و شکل گرفتن، همیشه باقی می ماند، اما نیاز به تمرکز اصلی بر هدف، نگاه دقیق به امور مالی و کارهای ناخودآگاه برای بازنویسی آن باورهای اساسی است.

 

 

 

 

 


 Entrepreneur

نظرها
نظر جدید
امتیاز
captcha
  • {{item.Name}}
    {{item.DateTimeLocalized}}
    {{item.Text}}
شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید
چند اشتباه کسب وکارها در اینستاگرام
چند اشتباه کسب وکارها در اینستاگرام

آشنایی با چند اشتباهی که اکثر کسب و کارها در اینستاگرام مرتکب آن‌ها می‌شوند و شیوه‌های رهایی از این اشتباهات!

کسب و کار و اقتصاد 1399/10/08 مشاهده مطلب

7 تجربه از  هدایت سئو در بازاریابی دیجیتال
7 تجربه از هدایت سئو در بازاریابی دیجیتال

اگر شرکتی تاسیس کردید یا با شرکتی قرار است طرف قرارداد باشین و تمام مسائل مربوط به بازاریابی دیجیتال آن شرکت را به عهده گرفتین این مقاله مال شماست.

کسب و کار و اقتصاد 1400/01/25 مشاهده مطلب

CRM چیست و چه نکاتی را هنگام خرید CRM باید رعایت کرد؟
CRM چیست و چه نکاتی را هنگام خرید CRM باید رعایت کرد؟

CRM مخفف Customer Relation Management (مدیریت ارتباط با مشتری) است. برای بررسی مزایای CRM و انتخاب بهترین نرم افزار CRM با ما همراه باشید.

کسب و کار و اقتصاد 1400/01/27 مشاهده مطلب

پرورش درخت آووکادو و به میوه رساندن آن
پرورش درخت آووکادو و به میوه رساندن آن

از سیر تا پیاز پرورش یک درخت آووکادو از هسته، به علاوه برخی از نکات و فوت و فن های لازم برای به ثمر رساندن میوه آن، در این مقاله گنجانده شده است!

کسب و کار و اقتصاد 1400/03/08 مشاهده مطلب

 4 نکته برای مدیریت بهتر چندین پروژه همزمان سئو 
4 نکته برای مدیریت بهتر چندین پروژه همزمان سئو 

در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه می توان با چندین پروژه سئو، مرتب و سازماندهی شده عمل کرد و همچنین چگونه می توان در چنین شرایطی تمرکز را حفظ کرد!

کسب و کار و اقتصاد 1400/04/05 مشاهده مطلب

12 سؤالی که هنگام استفاده از آژانس سئو باید پرسید
12 سؤالی که هنگام استفاده از آژانس سئو باید پرسید

استفاده از یک آژانس سئو داخلی می تواند به ارتقاء کسب و کار داخلی شما کمک کند. در این مقاله از مجله اینترنتی بیننده نحوه ارزیابی آژانس‌های سئو را بیاموزید.

نرم افزار و برنامه نویسی 1400/08/10 مشاهده مطلب

لطفاً صبر کنید